Bayi Kodu 
Şifre 
Dogrulama
Sistem BilgisiToplam Bayi Sayımiz.

509
Parça Kontör Yükleme
Tam kontör Yükle

FİRMAMIZ 2008 DEN BU YANA ONLİNE parça kontör BAYİLİK SİSTEMİ İLE ÜLKE GENELİNDE KONTÖR KREDİ SATIŞ HİZMETİ VERMEKTEDİR.İŞ ORTAKLARIMIZ ARASINDA MARKETLER,BÜFELER,İNTERNET CAFELER,BİLGİSAYAR FİRMALARI,ÖĞRENCİ YURTLARI,KIRTASİYELER,TELEFON TEKNİK SERVİSLERİ,BENZİN İSTASYONLARI VE MÜZİK SHOPLAR GİBİ BİRÇOK ÇEŞİTLİ İŞ ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMALAR VARDIR.

5 YILDIR YAPTIĞI YATIRIMLARLA KONTÖR BAYİ SAYISI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HIZLA ARTTIRAN VE KURUMSAL BİR YAPIDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ BAYİLERİNE EN UCUZ parça kontör fiyatları VE EN HIZLI TRANSFER SİSTEMİNİ OLUŞTURMAK İÇİN YATIRIMLARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

ALTİNAY İLETİŞİM OLARAK 5 YILDIR ÇALIŞMALARIMIZA AYNI HIZ VE TEMPODA SÜRDÜRMEKTEYİZ.UZUN VADELİ VE KALICI BİR İŞ ORTAKLIĞINI PRENSİP EDİNEN FİRMAMIZ SİZ DEĞERLİ BAYİLERİMİZ VE ÇALIŞANLARIMIZINDA DESTEĞİ İLE KALİTELİ HİZMET POLİTİKASINI HER GEÇEN GÜN ARTTIRARAK GELECEĞE TAŞIMAKTADIR.

ALTINAY İLETİŞİM TELEKOM ONLİNE TRANSFER BAYİLİK MERKEZİ

www.altinayiletisim.com


TURKCELL TAM KONTÖR YÜKLEMELERİNDE

Sistemimizde gitti gözüken fakat müşterinin hattına ulaşmayan Turkcell Kontör işlemlerinde bildirimde bulunmadan önce müşterinizin hattından *166*5# (yıldız,166,yıldız,5,kare) yaparak o hatta en son yüklenen kontörün tarihini sorgulayabiliriniz. .Bu sorgulama işlemi herhangi bir hatanın var olup olmadığı konusunda size ön bilgi verecektir.
Hatalı bildirimlerde bulunmaya önleyerek mesaimizi size daha iyi sunmak için harcayabiliriz.

İyi çalışmlar dileriz...


Altinay İletişim Telekom Web Kontör Gönderim Merkezi

 

 

 

ANASAYFA | KURUMSAL | FİYATLARIMIZ | HABERLER | İLETİŞİM