Bayi Kodu 
Şifre 
Dogrulama
Sistem BilgisiToplam Bayi Sayımiz.

509
Parça Kontör Yükleme
Tam kontör Yükle

 

ALTINAY İLETİŞİM TELEKOM 7/24 ONLİNE PARÇA KONTÖR TRANSFER MERKEZİ 

 


Sistemimiz İçerisinde Parça Lira ve Tam Lira Transfer İşlemlerini Yapabilmek İçin Bayimiz Olmanız Gerekmektedir.

 

Parça Lira Bayilik Başvurusu 


Vodafone Parça Kontör Transferi

Sistemimiz içerisinde Vodafone parça TL transferleri 4.00TL ile 19.00TL arasındaki fiyatlardan gerçekleştirmektedir.Vodafone sistemine direk entegre olarak çalışan sistemimiz üzerinden haftanın 7 günü 24 saat sorunsuz olarak, bayilerimiz müşterilerilerine kontör transferi gerçekleştirebilirler.Vodafone parça kontör transferi için ortalama gönderim süresi 30 saniyenin altında olup sistem tarafından otomatik olarak onaylanmaktadır.

 

 


 

Turkcell Parça Kontör Transferi

Turkcell parça TL transferleri sistemimiz tarafından 2.00TL ile 15.00TL arasındaki fiyat aralığından gönderilmektedir.Bayilerimizin sitemiz üzerinden gönderdikleri, Turkcell parça kontör transferleri ortalama 1-5 dakika içerisinde son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Onay işlemi sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilirken, gönderim onayı ortalama 5 dk içinde alınmaktadır. 

 

 


Avea  Parça Kontör Transferi

Altinay İletişim sistemi üzerinden Avea parça TL gönderimi yapan bayilerimizin gönderileri ortalama 20 saniye içerisinde son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Sistem içerisinde Avea parça kontör gönderimleri 2.00TL ile 15.00TL arasındaki fiyatlardan gerçekleştirilmektedir.Onay işlemi sitem tarafından otomatik alarak alınırken, onay süresi 1 dakikanın altında gerçekleşmektedir.

 

 


 

Neden Altınay İletişim?

Altinay İletişim olarak siz değerli bayilerimizle karşılıklı güven esasına dayalı olarak Türkiye genelinde büyük bir ortaklık kurma çabasındayız.Sistemiz içerisinde operatörlere bağlı olarak oluşabilecek bir sorunda tüm bayilerimize konu hakkında anlık bilgi verilir, gerekli görmesi durumda telefon ile iletişim kurularak sistem hakkında detaylı açıklamalar yapılmaktadır.7/24 online çalışan sistemiz içerisinde ki  kontör fiyatları bayilerimiz için en uygun fiyatlardan tanımlanmıştır.TL fiyat listemizi incelemeniz durumunda fiyat avantajlarını sizler de açıkca farkedeceksiniz.Sorunsuz ve hızlı bir sistemi bayilerinin hizmetine sunan Altinay İletişim; Türkiye genelindeki bayileriyle tam TL ve parça TL gönderimlerine ek olarak kazı konuş kartı hizmetinde bulunmaktadır.

 

 


 


 

 

 

 

ANASAYFA | KURUMSAL | FİYATLARIMIZ | HABERLER | İLETİŞİM