Bayi Kodu 
Şifre 
Dogrulama
Sistem BilgisiToplam Bayi Sayımiz.

509
Parça Kontör Yükleme
Tam kontör Yükle

 

ALTINAY İLETİŞİM TELEKOM 7/24  ONLİNE TAM KONTÖR TRANSFER MERKEZİ

 


 

Sitemiz Üzerinden Tam Lira ve Parça Lira Trasfer Yapabilmeniz İçin Bayimiz Olmanız Gerekmektedir.

Kontör Bayilik Başvurusu


Vodafone Tam Kontör Transfer

Vodafone tam kontör ve parça kontör gönderimleri 4.00TL ile 100.00TL arasındaki fiyatlardan gerçekleştirmektedir.Vodafone sistemine direk entegre olarak çalışan sistemimiz üzerinden haftanın 7 günü 24 saat sorunsuz olarak, bayilerimiz müşterilerilerine tam kontör ve parça kontör transferi gerçekleştirebilirler.Vodafone tam tl  gönderimleri için ortalama gönderim süresi 1  dakika altında olup, sistem tarafından otomatik olarak aynı anda onaylanmaktadır.

 

 


 

Turkcell Tam Kontör Transfer

Turkcell tam kontör TL transferleri sistemimiz tarafından 5.00TL ile 95.00TL arasındaki fiyat aralığından gönderilmektedir.Bayilerimizin sitemiz üzerinden gönderdikleri, Turkcell tam kontör TL transferleri ortalama 1-5 dakika içerisinde son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Onay işlemi sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilirken, gönderim onayı ortalam 5 dk alınmaktadır. 

 

 


Avea  Tam Kontör Transfer

Altinay İletişim sistemi üzerinden Avea tam kontör TL gönderimi yapan bayilerimiz gönderileri ortalama 10 saniye içerisinde son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Sistem içerisinde Avea tam kontör TL gönderimleri 2.00TL ile 100.00TL arasındaki fiyatlardan gerçekleştirilmektedir.Onay işlemi sitem tarafından otomatik alarak alınırken, onay süresi aynı anda gerçekleşmektedir.

 


Altınay İletişim

Altinay İletişim 3 gsm operatörünü tek bir sistem içerisinde birleştirerek karmaşık bakiye uygulamalarına ve kontör stoklarından oluşan ek maliyetleri ortadan kaldırmıştır. Profesiyonel kadrosu ve hızlı sistemimiz ile turkcell, vodafone ve avea alt yapılarına en uygun yazılımları kullanmaktadır. Parça kontör sektöründe yaklaşık 3 yıllık tecrümemiz ve Türkiye'nin en hızlı büyüyen parça  kontör sitemiz ile bayilerimizi beklenti ve taleplerine uygun çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Ekonomik kontör fiyatlarını hızlı ve güvenilir alt yapısı ile birleştiren firmamız yeni teknolojilerle kendisini geliştirmektedir.  


 

 

 

ANASAYFA | KURUMSAL | FİYATLARIMIZ | HABERLER | İLETİŞİM